.

.

3D Обичај Фото Позадини Природата Сценографијата Мурали за Дневна Соба Ѕидовите Дома Декор Крајбрежје Пејзаж Ѕид Трудови со Дрво Цвет

3D Обичај Фото Позадини Природата Сценографијата Мурали за Дневна Соба Ѕидовите Дома Декор Крајбрежје Пејзаж Ѕид Трудови со Дрво

DEN 1102.00
DEN 1488.96
-26 %
Количина на стоки

3 D Обичај Фото Позадини Природата Сценографијата Мурали за Дневна Соба Ѕидовите Дома Декор Крајбрежје Пејзаж Ѕид Трудови со Дрво Цвет Најчесто поставувани прашања. 1, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е ова позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. 2, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Ако корисникот не обезбеди информации на големина, Што можеме да направиме? Ако не се обезбедени ни вашите детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина. 3. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : јас сакам да се купи еден сет на mural позадината, големината е 1.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.8 m x 1.6 m= 2.88 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни.Ние го продаде по метар квадратен, не ролни. Ве молиме да ни кажете на вашиот ѕид големина(Должина&Ширина). Ние ќе ви помогнеме да се пресмета количини ви треба. 4. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали mural позадина самолепливи? Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница. 5. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : можете ли Да ми помогне да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика? Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно! 6 . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали Е тоа целата mural ? Нема.Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот и спаси товар за вас. Се надеваме на вашето разбирање.
Повратни информации Што ги опишавме на проектот, како и што можам. Ако ние пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме ни e-mail пред наплата ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Враќање / поврат : Ако сакате да го размена на објектите што сте ги примиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на добивање на објектот и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Димензии:
1 квадратен метар
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
RQ1205-2
Употреба:
Студија
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Текстилни Позадини
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Стил:
Медитеранот
Употреба:
Постелнината соба / Студија соба/ Детска соба / ТВ позадина
Шема:
Blue Sky
боја:
Зелена
R

Тие исто така купуваат со овој производ