.

.

Симпатична Дете Бебе Девојки Деца Тесни Панталони Мачка Печати Еластичен Топло Leggings

Симпатична Дете Бебе Девојки Деца Тесни Панталони Мачка Печати Еластичен Топло Leggings

DEN 139.00
DEN 196.32
-29 %
Количина на стоки

4" 5-6 Y
130 24cm/9. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).8" 4-5 Y
120 23cm/9.Врз основа на досегашното искуство.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
Симпатична Мачка Печати Деца Девојка Бебе Тесни Панталони Деца Се Водат Слаби Топло Leggings Панталони
Удобно Материјал, Топло Водат Тесни Панталони Leggings За Дете Бебе Девојки
Совршено се вклопуваат за вашата мала принцеза девојка !
100% Сосема Нов и висок квалитет
Спецификации :
Материјал : Волнени Мешавина
Бои : Светло Сива, Темно Сива, Кафена, Сина
Стил : Тесни Панталони Leggings
Модел : Мачка Печатење
Тежина : 78g-95g(приближно)
Големина : 90/100/110/120/130, Одговара За 2-7 Y Бебе
Забелешка : на која Возраст е само за препорачуваме,Pls проверка на одредена Должина и Половината.5" 2-3 Y
100 20cm/7. Земавме овие фотографии од самите себе.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. се надевам на разбирање. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.5" 3-4 Y
110 21cm/8. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
WEIXINBUY
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Ниска
Шаблон Тип:
Животните
Панталона Стил:
Молив Панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
Број На Модел На:
Дете Панталони
Декорација:
Џебови
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Деца
R

Тие исто така купуваат со овој производ