.

.

1K 1.5 К 2К Кинески Скутер Перформанси Трки Пред Спојки Variator & Спојки пролет за GY6 50cc 139QMB

1K 1.5 К 2К Кинески Скутер Перформанси Трки Пред Спојки Variator & Спојки пролет за GY6 50cc 139QMB

DEN 1199.52
Количина на стоки


1 K 1.5 К 2К Кинески Скутер Перформанси Трки Пред Спојки Variator & Спојки пролет за GY6 50cc 139 QMB
Спецификација : Овој производ е погоден за GY6 139 QMB со два вида на топки. Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

Специјални Функции:
**
Објектот Тежина:
500g
Зафатнина (ml):
50CC
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Материјал Тип:
Челик
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Име На Модел:
GY6 50cc -100cc
Објектот Дијаметар:
15cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
15cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Должина:
15cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ