.

.

PINKSEE Хип Хоп Шарм Логото Број 100 Pendant Ѓердан Кристал Dangle Ѓердани Накит за Подарок за Унисекс

PINKSEE Хип Хоп Шарм Логото Број 100 Pendant Ѓердан Кристал Dangle Ѓердани Накит за Подарок за Унисекс

DEN 184.00
DEN 311.52
-41 %
Количина на стоки

Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3. Колку за наплата/замена ?
а. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре. Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас. Сите слики се вистински ?
Yes (да). Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати.90%
Целосна Наплата
Други
Пристигнуваат го оценувате
2%
10%
23%
50%
13.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $200 и тоа трае околу 15-45 дена пристигнат, Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 40-60 дена. Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување. Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена. Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден).Ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.
Враќање
1.
Подолу е стандард превозот време резиме, Канада се повеќе време да пристигне, обично од 30 дена повеќе. Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени во 7 дена најмногу.20%
6%
Целосна Наплата
Канада
Пристигнуваат го оценувате
0%
0. Кога ќе се направи пад на превозот со цел, може да се пополни вашиот клиент адреси, или да ја напуштат пораки за да ги споделите со нас, тоа е пад на превозот, тогаш ние ќе брод тоа како вашето барање побрзо. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот. Можете поддршка Пад на Превозот? Како да го направите тоа?
Yes (да).
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $200 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат. ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
Q & A
1. Се надевам дека ќе може да се разбере. Предмет тип : Ѓердан
Материјал : Алуминиум/Кристално
Боја : Злато Количина : 1 Компјутер Ѓердан Големина : Синџир должина : 72cm, pendant големина : 3.
Превозот
1.
Стандард Време На Испорака За Резиме На
Земја
Бизнис дена
10-14
15-21
22-29
30-35
36-45
45+
САД
Пристигнуваат го оценувате
12%
60. Ако можам да направам повеќе цел, може да ми даде повеќе попуст? Како да го направите тоа?
Yes (да).20%
1%
Целосна Наплата
Австралија
Пристигнуваат го оценувате
2%
14. Објектите треба да биде во оригинална состојба и пакет со сите componentsand додатоци се вклучени, или можете да одберете да ги имате замена. За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите.
Опис
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Pinksee
Број На Модел На:
MU
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
3.5*4.1 cm
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
легура/кристално
Нови:
џемпер ѓердан
Пол:
Жена човек
дизајн:
pendant ѓердан
боја:
Злато
Повод:
Годишнината/ Ангажирање/ Подарок/ Партија
Копчиња:
bisuteria mujer
клучен збор:
collane
копче:
Кристал
R

Тие исто така купуваат со овој производ