.

.

3kg/0.1 g 5kg/0.5 g професија Дома Кафе Дигитална Вага со Тајмер Електронски Накит Мерење Скала Кујна Храна Рамнотежа Скали

3kg/0.1 g 5kg/0.5 g професија Дома Кафе Дигитална Вага со Тајмер Електронски Накит Мерење Скала Кујна Храна Рамнотежа Скали

DEN 718.00
DEN 1236.96
-42 %
Количина на стоки

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Време На Испорака :
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
1 X Дома Кафе Тајмер Скала
1 X Упатство
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.1"
Пан големина : 127mm*127mm/5*5"
Напојување режим : 2 X AAA батерија(Не се вклучени)
Најдолго време : 99 минути и 59 секунди (за рака-изми кафе време)
Максимална тежина : 3000g
Минимална прецизност : 0. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.1 g LCD Дигитален Тајмер Кафе Скала Електронски Бар Кујна Мерење
Карактеристики :
1, За обемот на раката-изми кафе обем и размер на кујната скала
2, LCD дисплеј, читања се јасни, и ги вклучуваат времето функции, ниска моќност се потсетат и оптоварување тоа
3, 4 единици на конверзија : g, оз, lb, ml, или g/ml
4, 4 видови на функциското копче : вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ, TARE, ЕДИНИЦИ, СТАРТ/СТОП
Спецификации :
Име : апарати за домаќинство кафе тајмер
Материјал : пластика
Боја : (1) вино црвено, (2)црна
Големина : 192mm*127mm*28mm/7.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.1 g LCD Тајмер Кафе Скала Електронски Мерење Храна Рамнотежа на Тежината Скала
3kg/0. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Клупата Скала
Капацитет:
3kg/0.1 g
Број На Модел На:
дигитална вага
Напојување:
2 x AAA батерија(Не се Вклучени)
Номинална Оптоварување:
3KG
Точноста:
0.1 g
Дисплеј Тип:
LCD дисплеј
Големина:
192mm*127mm*28mm/7.56*5*1.1
пан големина:
127mm*127mm/5*5
Материјал:
Пластични
Име:
домаќинство кафе тајмер
R

Тие исто така купуваат со овој производ