.

.

0.07 3 еез навивам C 10hairs Волумен Eyelash Продолжување Mink Лажни Лажни Трепките шминка на себе

0.07 3 еез навивам C 10hairs Волумен Eyelash Продолжување Mink Лажни Лажни Трепките шминка на себе

DEN 362.00
DEN 426.24
-15 %
Количина на стоки


1)Времето во транзит : транзит време варира со различни превозот метод и земјата.
Превозникот Име
Проценето време во транзит (во работни денови )
DHL 2-6 дена
FEDEX 2-7 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 12-50 дена
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 12-50 дена
EMS 3-15 дена
Epacket 6-15 дена
Руските воздухопловни 15-25 дена
2) објект за обработка на време : објектот обработка на време за одредена цел варира со производи за видот и акции статус ,најчесто
обработка на време ќе биде помалку, тогаш 72 часа.
3) Даночниот : за да се осигура ќе добиете по минимум тат ,ние може да се изјасни како "подарок mples' со ниска вредност
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
1)се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот нов следење на број. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите
компоненти и додатоци се вклучени
ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира.
1)го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации и да се отвори спорот.Ние сигурно ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. 2)Ако имате било какви проблеми plesae контактирајте ни прв, ни остави nagative повратни информации или отворете спорот не може да го реши проблемот. Ние сме насочени да се обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга. Па, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете задоволство резултат! 3) Aliexpress Trademanager сметка ќе биде на линија од 9 : 00 часот до 11 : 00pm(Кина Време). Можете да разговарате со нас кога ние areonline. Исто така, можете да ни испратите е-пошта.

Навивам:
C
Дебелина:
0.07 mm
Должина:
8mm x 3trays, 10mm x 3trays, 12mm x 3trays
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Количина:
3pcs/многу
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
0.07 thickness
Број На Модел На:
MLD-0.07
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
MISSLAMODE
Навивам:
C
Должина:
8mm/10mm/12mm single lengths
Дијаметар:
0.07 mm
Количина:
3pcs/многу
Материјал:
Синтетички влакна/PBT
Занает:
100% рачно изработени
R

Тие исто така купуваат со овој производ