.

.

Патнички багаж поставува Симпатична Мечка Еластична Куфер Багаж Покрие Соодветни 18-32 Инчен Куфер поставува патување додатоци

Патнички багаж поставува Симпатична Мечка Еластична Куфер Багаж Покрие Соодветни 18-32 Инчен Куфер поставува патување додатоци

DEN 396.00
DEN 583.20
-32 %
Количина на стоки


11549338857862833 може да ги сакал премногу US $ 14.06 /парче US $ 9.90 /парче US $ 13.86 /парче US $ 10.10 /парче US $ 10.40 /парче US $ 9.95 /парче US $ 23.40 /парче US $ 12.33 /парче US $ 19.12 /парче US $ 7.70 /парче US $ 22.16 /парче US $ 7.16 /парче Симпатична Мечка Еластична Куфер Багаж Покрие 18-32 Инчен Автомобил Патнички Багаж Случај Патување Додатоци Маски забелешка : овој Багаж Багаж Заштитна Маска! материјал : еластична ткаенина 1. Сликите се реални производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Tolerologies мали боја разлика. 2. Таму ќе биде прирачник minometer поради 1-3 см должи на нормално мерење. 3. 1 инч = 2.54 см; 1 cm = 0.39 инчен багаж Големина багаж Нето Висина (воланот не се вклучени) багаж ширина багаж Длабочина капак големина препорачува S (18 "-20") 48-53 cm 32-35 cm 20-23 cm S M (22 & quot; -25 & quot;) 58-63 cm 39-42 cm 23-26 см М L (26 "-28") 65-70 cm 47-50 cm 26-29 см, L, XL (29 "-32") 74-80 cm 51-54 cm од 30-33 cm XL
Забелешка : МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. 2,Ако сте Купувачот итно треба вашата објект,ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL, Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот,Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. 3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка,кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница,можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние сме подготвени да ви даде подарок или некои попуст. 4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати,ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена,По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас, тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Патување Додатоци:
багаж маска
Број На Модел На:
HW191
Главен Материјал:
водат ткаенина
Објектот Ширина:
32cm
Материјал Состав:
еластична ткаенина
Објектот Висина:
80cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Бренд Име:
REREKAXI
Објектот Должина:
54cm
Функција:
Куфер заштитен ракав
function1:
Количка случај прашина маска
Шаблон Тип:
Цртан филм
R

Тие исто така купуваат со овој производ