.

.

1 buc 100 * 62 * 39mm 220V 10A МОС Топла SPDT Nonslip Метал Еден Електрична Енергија Подножјето на Возилото се Префрлите Црни Пластични Материјали

1 buc 100 * 62 * 39mm 220V 10A МОС Топла SPDT Nonslip Метал Еден Електрична Енергија Подножјето на Возилото се Префрлите Црни

DEN 177.60
Количина на стоки

Кабелот за напојување должина : околу 100-167mm Име на Производ : Нога switch Жица Спецификации : Три-core Контакт : Еден нормално отворен / а нормално затворен Школка материјал : пластични Боја : Црна Единечна нето тежина : 85g Големина : 100 * 62 * 39mm Продажбата Спецификации : 1 buc Прекинувач : FS-1 нога switch Номинална струја : 10 A Напон : 220 V ПЛАЌАЊЕ : -Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : -со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. ПРЕВОЗОТ : -ве Молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно) -Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку e Packet/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. -Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов. ГАРАНЦИЈА : -1 години производство гаранција ; Ние ќе ги нудиме на вашето слободно нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето. Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година . -Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен. -Ве молиме да ни покаже фотографија или видео ако се случува проблеми на производи. КОНТАКТ со НАС на : -Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт. -Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ние може да ви понуди некои попуст. ПОВРАТНИ информации : -Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.

Напон:
220V 10A
Големина:
Look at the picture
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Влијание Префрлате
Гаранција:
2 години
Карактеристики:
Нога префрлате
Бренд Име:
KWSEUB
сертификација:
CE,CCC
тековната:
10A
Број На Модел На:
FS-1 нога префрлате
Материјал:
Пластични
должина на кабелот за напојување:
околу 100-167mm
Име на производ:
Нога префрлате
Жица Спецификации:
Три-core
контакт:
Еден нормално отворен / а нормално затворен
Школка Материјал:
Пластични
Единечна Нето Тежина:
85g
Големина:
100 * 62 * 39mm
Продажбата Спецификации:
1 buc
Номинална Струја:
10A
Напон:
220V
R

Тие исто така купуваат со овој производ