.

.

Оригиналниот A000076380 DA0BL7MB6D0 ЗА Toshiba Satellite L655D Плоча тестирани добра

Оригиналниот A000076380 DA0BL7MB6D0 ЗА Toshiba Satellite L655D Плоча тестирани добра

DEN 3120.00
Количина на стоки

Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4. Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница .
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1.
ГАРАНЦИЈА
1.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме .Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад . И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.

Пристаништа:
Мини USB,Wifi,Ethernet,USB 2.0,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Чипсет Производител:
AMD
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
KOOLASON
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Почетен Датум:
2013
Чипсет:
Intel H87
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
M6-К
Меморија Тип:
DDR3
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Тип на ПРОЦЕСОР:
AMD
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ