.

.

Нов Стил Еден плус Бански Жени Секси Едно парче Костим за капење, Maio Bodysuit Sereia Maillot де bain femme Traje де bano mujer Плажа

Нов Стил Еден плус Бански Жени Секси Едно парче Костим за капење, Maio Bodysuit Sereia Maillot де bain femme Traje де bano mujer

DEN 358.56
Количина на стоки

Некои дизајн е нерегуларни печатење,па печати можеби малку различни,pls прифати Големина : S/M/L/XL Поставен и стилски костими за капење на Плажа во едно парче swimwear Dress Одговара на повеќето девојки,жени и лејди ако ви треба вистински слика,pls да ни оставите порака.ви благодариме
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Бренд Име:
Darsjucbd
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Еден Парчиња r21q2
Шаблон Тип:
Печати
боја:
Цврста
R

Тие исто така купуваат со овој производ