.

.

100pcs Не-плетени Ткаенина / Ткаенина Cleanroom Брише / Чистење Алатка за Голем Формат Принтери

100pcs Не-плетени Ткаенина / Ткаенина Cleanroom Брише / Чистење Алатка за Голем Формат Принтери

DEN 902.40
Количина на стоки

Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 дена по приемот на стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот. ако стоката се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте го нашиот сервис оддел во рок од 3 дена по стоки се добиени. П : јас Ќе добие примерок за тестирање на квалитетот и на пазарот пред да нарачате? О : Секако, примерок цел за тестирање на квалитетот и на пазарот е добредојдена, но примерок такса мора да се плати од страна. Ве молиме да ни даде "пулс", по приемот на стоката, било какви проблеми контактирајте со нас во прв пат. П : Е сосема нов производ? A : Да, дефинитивно !!! сите наши производи се 100% сосема нов, сите printheads 100% нови и оригинални. П : Колку долго ќе потрае нас да се направи за испорака? A : Повеќето наши производи се во парк, па кога ќе се прими целосната уплата, стоките ќе бидат испорачани во еднаш. како сакате!. ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате преку писма. П : Дали уште има некои прашања за нас? р : Само не двоумете се да контактирате со нас преку телефон, електронска пошта, SKYPE, MSN, We Chat, Whats App . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. враќање на производи или размена е прифатлив за проблемите. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. плаќање : 1.Увезени Не-плетени Крпа Печатач Компатибилност : Сите Широк Формат Печатари Големина : 11.4" x 11,8" (29 x 30cm) /парче пакување и испорака : 1. ние ќе се потрудиме да соработуваат со вас. Ние ќе се користи соодветни материјали за разумни, сигурно пакување на стоката.

боја:
Бела
Бренд Име:
YILINUOSI
Број На Модел На:
JYY*ПАБ-30
Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ