.

.

remanufactured пигмент базирани Мастило Касети Синозелена боја За HP 913 913A HP913 HP913A касети

remanufactured пигмент базирани Мастило Касети Синозелена боја За HP 913 913A HP913 HP913A касети

DEN 2192.00
DEN 2307.36
-5 %
Количина на стоки

remanufactured пигмент базирани Мастило Касети Синозелена боја За HP 913 913 A HP913 HP913 A касети
Детали :
Кертриџ Код : remanufactured Мастило Кертриџ за HP 913 A
Боја : C
Мастило Волумен C 55 Ml
Мастило Тип : Пигмент Врз Основа
Тип на производ : remanufactured
Погоден за следните принтери :
HP pagewide 352dw/ 377dw
HP Page Wide Про 452dw/dn/552dw/477dn/dw /577dw/z
HP Page Wide Успеа P57750dw
Предност : Повеќето competitve фабрика цена
Пакетот вклучува :
1 x remanufactured мастило кертриџ За HP 913 A Синозелена Мастило Кертриџ (55ml) со ЕДНАШ ВРЕМЕ чип
Напомена :
1.Ве молиме да го отстраните гас-водич дупка етикета прв, а потоа го отстраните protecttive клип,инаку мастило ќе излезе.
2. Само за Европа принтери
Превозот : 1. Превозот Начин : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Post NL, e Packet, Aliexpress стандард за испорака, итн. 2. Брод од : 1-5 дена по приемот на вашата исплата. 3. Transit Time : 20-60 работни дена (PS : Африка : 20-60 дена, Бразил : 20-90 дена) Внимание : понекогаш тоа може да го одложи поради некои случајни проблеми. Pls контактирајте со нас како е можно поскоро ако не добиете елементи на распоред и ние ќе го реши проблемот до сте задоволни. Ви благодариме за вашата соработка и разбирање. 4. Ние ќе се обезбеди следење на број, како е можно поскоро по превозот надвор. 5.Купувачот е одговорен за какви било даноци или царински од увоз земји. Ако одбие да ја плати и производот да се врати, ние само ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА! Ако сте ја одбрале Бесплатен превозот начин, ние ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС 20% на вашата нарачка цена.
ПАКЕТ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-20 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество.
Наплата & Return
Сите наши производи се проверува од страна на професионални и квалитетни инспектори. Ако за жал не е нешто во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.
Повратни информации

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
913A
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Модел:
HP913A Б.К.
јачина:
77ml
model1:
HP913A C Y M
кн. 2,:
55ml
Одговараат За Печатач:
за HP pagewide 352dw/ 377dw
Одговараат За Печатач 2:
За HP PageWide Про 452dw/dn/552dw/477dn/dw /577dw/z
одговараат за печатач 3:
За HP PageWide Успеа P57750dw
тип на мастило:
пигмент врз основа
боја:
c, m, y, k
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ