.

.

Слики Постер Платно Печатење на Слики За Кујна Триптих Слики Кафе Модерна Декорација Уметност Дома маслени

Слики Постер Платно Печатење на Слики За Кујна Триптих Слики Кафе Модерна Декорација Уметност Дома маслени

DEN 155.00
DEN 286.08
-46 %
Количина на стоки


24 часа онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети) материјал :
Платно Печатење на Високо квалитетни Материјали рамка :
без рамка (платно само)
За сопствени
Ве молиме да ни даде на слика и големина, ние ќе ви ги даде разумна цена големина Големина : 1 инч = 2.54 см 20x20cmx3pcs = ( 8x8inchx3pcs ) 30x30cmx3pcs = ( 12x12inchx3pcs) 40x40cmx3pcs = ( 16x16inchx3pcs) 50x50cmx3pcs = ( 20x20inchx3pcs) 60x60cmx3pcs = ( 24x24inchx3pcs) 70x70cmx3pcs = ( 28x28inchx3pcs) 80x80cmx3pcs = ( 32x32inchx3pcs) Количина : 1 set = 3 ЕЕЗ време на Испорака 1 . epacket (EUB) : 7-15 дена 2 .Кина пост Воздух Mail : Нормално 15-50 дена,но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци.Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин.Ви благодариме.. 3 . EMS : 7 до 10 дена 4 .Fedex : 7 до 10 дена
Печатач : Epson 9910 Јапонија во моментов е на највисоко дефиниција принтери, препишувач сликите во моментов на располагање опрема, користење на
оригиналниот 12-боја, пигмент мастило печатење излезна резолуција HD2880 целосно да ги задоволи вашата потрага да се врати на познати дела на уметноста
Производи вистински слики → нека ти се во контакт со производот затвори! Верувам дека ова е квалитетот на производот што сакате!
Платно работ со најновите стилови, огледало на работ 3-5cm, за монтажа рамка!
Answer : ___________________________ Note : производот е без рамка. Слики за повикување само!
Платно е од природната средина квалитет на платно, водоотпорен, без деформација, силно чувство на текстура карактеристики, плус оригиналната боја на мастило, богати бои направени сто години без да бледнее, не луто мирис, и други карактеристики!
За нас Ние сме производител на платно отпечатоци , со долгогодишно искуство во оваа област и ќе функција вашите омилени фотографии во траен уметност платно на Супер квалитет и разумни цени , ние се залага за вашето задоволство со квалитетот на производите и услугите и нашите најдобри напори , воспоставување на сет на строги управување , производство , продажба и услуги . Покрај тоа , кредибилитетот на најважните билатералната економска и трговска соработка , и ние сме посветени на нашите чесни и професионални во нашата сликарство услуга секоја нови и стари клиенти да се создаде нашето заедничко задоволство и чувство на остварување .
1. ВО СВЕТОТ NAKLIYE. (Освен за некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени во времето по плаќање верификација 3. Ние само брод налози се потврдува нарачката. Нарачката адреса е за да се Избегнат. 4. Прикажаните слики се не на реалните предмети и се само за референца. 5. Ако вашата исплата не се испраќаат во рамките на 50 дена (10 дена за надворешни магацин), ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следи вашата пратка и се врати на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се преземат за да се вратите од денот на приемот на денот. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета да се користи и ГОЛЕМИНАТА НЕМА да БИДЕ ПРАШАЊЕ ИЛИ ЗАМЕНА ПРОБЛЕМ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Половина од превозот цена мечка од двете продавачот и купувачот.

Големина (Инчен):
20x20cmx3p Без рамка, 30x30cmx3p Без рамка, 40x40cmx3p Без рамка, 50x50cmx3p Без рамка, 60x60cmx3p Без рамка, 70x70cmx3p Без рамка, 80x80cmx3p Без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
JHLJIAJUN
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
триптих-12
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Овошје Лимон слики за кујна
Обликот:
Хоризонтална Плоштадот Платно Печатење
Обложување:
УВ Вода-Доказ Влага-Доказ
платно сликарство Пакување:
PC цевка
платно сликаната Декорација:
Семејството, куќата, седи соба, спална соба, канцеларија, кафуле, хотел
Рамка:
без рамка (платно само)
R

Тие исто така купуваат со овој производ