.

.

Гроздобер Ѓердан Изјава Ѓердан Жените Bijoux Јаже, Верига Смола Круг Ѓердани & Приврзоци Голема Буци Ѓердани

Гроздобер Ѓердан Изјава Ѓердан Жените Bijoux Јаже, Верига Смола Круг Ѓердани & Приврзоци Голема Буци Ѓердани

DEN 316.00
DEN 395.04
-20 %
Количина на стоки


Материјал : Алуминиумски+Смола+Кристално
Периметар : 430+60mm
Тежина : 49.7 g
Боја : Сребро,Glod
Пакет : 1pc/1 opp вреќа

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
071
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Г-ѓа победи
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
55мм*55мм
Функција:
украс
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Сребро,Glod
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
Стил:
гем ѓердан
Стилот 1:
Torques
Стил 2:
Јака Ѓердани
Стилот 3:
Chokers Ѓердани
Стилот 4:
кристал ѓердан
Тежина:
49.7 Grams
R

Тие исто така купуваат со овој производ