.

.

Преносни Windproof Clothesline Закачалка Сушење Рек Облека Виси Јаже Линија Патување штипки за алишта Со 12 Клипови LXY9

Преносни Windproof Clothesline Закачалка Сушење Рек Облека Виси Јаже Линија Патување штипки за алишта Со 12 Клипови LXY9

DEN 192.00
DEN 242.40
-21 %
Количина на стоки

Преносни Windproof Clothesline Закачалка Сушење Рек Облека Виси Јаже Линија Патување штипки за алишта Со 12 Клипови LXY9
Опис : Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Еластична гума бендови може да биде произволно водат, повеќе ви помогне воздух basks во clothings, издржливи во употреба
Еластична Должина : 180cm-350cm
Клипови Големина : 5.5*1.8 cm
Со 12 компјутери клипови
Може да се откажам долна облека, врски, долна облека, чорапи, крпи..
Гума обложени клипови и метална жица куки за заштита од корозија
Пакетот Вклучува : 1 x Clothesline

Производот:
Панталони Нога Клип
Стил:
Мултифункционален
Облека Тип:
облека
Тип:
Еден Пол
Кревање Метод:
Рачен
Употреба:
Санитарните
Број На Модел На:
N/A
Бренд Име:
Furnishard
Материјал:
ПВЦ + Нерѓосувачки Челик
Должина:
180cm-350cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ