.

.

Задните Трупот задната врата се Подигне Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) Hatchback 1995-2001 469MM

Задните Трупот задната врата се Подигне Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува ЗА ФИАТ БРАВО

DEN 1467.00
DEN 1746.72
-16 %
Количина на стоки

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! Задните Трупот задната врата се Подигне Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) Hatchback 1995-2001 469 MM Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 469 mm Локација : Задните задната врата на Багажникот Багажникот
Апликации : ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.4 (182.AG) 182 А5.000 1370 55 75 Hatchback 1995/10 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.6 16 V (182.АХ) 182 A6.000 1581 66 90 Hatchback 1995/10 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.8 GT (182.AC) 182 А2.000 1747 83 113 Hatchback 1995/10 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 2.0 HGT 20 V (182.АД) 182 А1.000 1998 108 147 Hatchback 1995/10 - 1998/07 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.6 16 V (182.AB) 182 A4.000 1581 76 103 Hatchback 1996/03 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.4 (182.АА) 182 A3.000 1370 59 80 Hatchback 1995/10 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.9 TD 100 S (182.AF) 182 A7.000 1910 година 74 100 Hatchback 1996/03 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.9 ТД 75 S (182.AF) 182 A8.000 1910 година 55 75 Hatchback 1996/03 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.9 D 160 A7.000 1929 48 65 Hatchback 1995/10 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.9 JTD 105 182 B4.000 1910 година 77 105 Hatchback 1998/12 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.2 16 V 80 182 B2.000 1242 60 82 Hatchback 1998/12 - 2000/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 2.0 HGT 20 V (182 AQ) 182 B7.000 1998 113 154 Hatchback 1998/07 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.2 16 V 80 188 А5.000 1242 59 80 Hatchback 2000/10 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.9 JTD 182 B9.000 1910 година 74 100 Hatchback 2000/09 - 2001/10 ЗА ФИАТ БРАВО јас (182) 1.6 182 Б6.000 1596 76 103 Hatchback 2000/09 - 2002/02
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Објектот Ширина:
2 cm
Производителот Дел Број:
GSFAT0018
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Должина:
469 MM
Поставување на Возило:
Задните Задната Врата На Багажникот Багажникот
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка
R

Тие исто така купуваат со овој производ