.

.

Oxford Мажите Градите Пак Еден Рамо, Рака Назад Торба Crossbody Кеси за Жените Прашка Торба Патување Назад Пакет

Oxford Мажите Градите Пак Еден Рамо, Рака Назад Торба Crossbody Кеси за Жените Прашка Торба Патување Назад Пакет

DEN 559.00
DEN 658.08
-15 %
Количина на стоки


Добредојдовте На Нашата Продавница Оксфорд Мажите Градите Пак Еден Рамо, Рака Назад Торба Crossbody Кеси за Жените Прашка Торба Патување Назад Пакет Промоција Димензии : Висина : 31cm Ширина : 15cm Длабочина : 6cm Забелешка : 1-2cm прирачник за мерење на толеранција е неизбежна сликите се на физички производ. Сепак, вистинската боја можеби различни од кои на мониторот.

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
Градите Кеси
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
MANJIANGHONG
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Oxford
Чанти Тип:
Градите Кеси
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Градите Кеси
Главен Материјал:
Најлон
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Повик
Големина:
Medium
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
R

Тие исто така купуваат со овој производ