.

.

10 Компјутери RG6 F Тип на Компресија 2.7 cm Snap Печат Приклучок Конектор За Небото Сателитски Богородица Кабел G08 Капка брод

10 Компјутери RG6 F Тип на Компресија 2.7 cm Snap Печат Приклучок Конектор За Небото Сателитски Богородица Кабел G08 Капка брод

DEN 100.00
DEN 120.48
-17 %
Количина на стоки


Карактеристики :
F-Type RG6 компресија конектор
Овозможува лесно и брзо поставување на заеднички апликации.
Едноставно лизгачот кон голиот и подготвува RG6 кабел и компресира со компресија алатка
За користење со RG6 Quad Shield Кабел (Не се погодни за двојна shiel d кабел, погледнете во нашата продавница за RG6 двојна shield конектори)
Спецификации :
Lenght : прибл. 2.8 cm
Дијаметар : прибл. 1cm
Количина : 10 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
10 Компјутери x Компресија Конектор

Бренд Име:
OOTDTY
R

Тие исто така купуваат со овој производ