.

.

Се Справи Со Се Врти Кастинг Тешко Род Зима Мраз Риболов Риболов Риболов Репортажите Да Се Избере Род Комбо Пенкало Пол Мами

Се Справи Со Се Врти Кастинг Тешко Род Зима Мраз Риболов Риболов Риболов Репортажите Да Се Избере Род Комбо Пенкало Пол Мами

DEN 89.00
DEN 120.00
-26 %
Количина на стоки

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.61 Црвена : Род Наставката должина : 65cm / 25.

Должина:
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тврдост:
Тешко
категорија:
Мраз Риболов Прачка
Материјал:
јаглерод
Топ Дијаметар:
2mm
Бренд Име:
Balight
R

Тие исто така купуваат со овој производ