.

.

Star Wars Галактички Република Ѕид Decals Винил Логото Ѕид Уметност Момче Соба Налепница Дома Декор Decal Софа Во Позадина Позадина NewLA973

Star Wars Галактички Република Ѕид Decals Винил Логото Ѕид Уметност Момче Соба Налепница Дома Декор Decal Софа Во Позадина Позадина

DEN 239.00
DEN 318.72
-25 %
Количина на стоки

Информации за производот ❤За Decal :
☀Материјал : животна Средина / Пријателски/ПВЦ
☀Decals за декорација,одговара за било чиста мазна ѕид,плочки,windows,метал,плакар, пластични
☀Ѕидот Decal е направен од себе лепило флексибилни премиум винил филм.
☀Има мат површина за да се намали светлина рефлексии.
☀Можете да го отстраните Ѕид Decal во било кое време без оштетување на површината.
☀Тоа е лесно да се примени. Нашите Инструкции може да ви помогне со процесот. ❤За Големина На :
најмалку 30cm широк X 30cm високи
Samll 40cm широк X 40cm високи
медиум 56cm широк X 56cm високи
(Ако сте треба други големина, ве молиме контактирајте ме) ❤За Боја : 1.Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент.
2.Ако одберете прилагодено боја, pls оставете порака на вашиот налог или контактирајте со нас за бојата број ви се допадна.Боја Шема Сите Бои Се Достапни. Боја Шема како што е подолу, ве Молиме не заборавајте оставите порака ,инаку ние ќе брод стандардната боја-како слика боја,ви Благодариме

боја:
H622 црна, H614 Сино Сина, H627 сива, H635 меки розова, H630 виолетова, H607 оган црвена, H601 бела, H603 жолта, H624 браун, Прилагодено Боја
Големина:
40cmx40cm, 56cmx56cm, 30cmx30cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
LA973
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
R

Тие исто така купуваат со овој производ