.

.

NF35 100*148cm Бохемски Геометриски Модели Предиво-обоена Жакард Ткаенина Перница Опфаќа Креативни Дома Текстилни Ткаенини За Шиење

NF35 100*148cm Бохемски Геометриски Модели Предиво-обоена Жакард Ткаенина Перница Опфаќа Креативни Дома Текстилни Ткаенини За

DEN 620.00
DEN 1215.36
-49 %
Количина на стоки

Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме да го потврдите приемот адреса е точен!!!. Гаранција
1. Превозот термин 1. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Совети
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

боја:
како Слика
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Стил:
Обична
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
148cm
Шема:
Предиво Обоена
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Тип:
Жакард ткаенини
R

Тие исто така купуваат со овој производ