.

.

Aelicy Топла Продажба Популарниот Моден Бренд Дизајн Женски Топ-се справи со Кеси СТП Кожа Мека Гроздобер Дами Жените Purses И Рачни Торби

Aelicy Топла Продажба Популарниот Моден Бренд Дизајн Женски Топ-се справи со Кеси СТП Кожа Мека Гроздобер Дами Жените Purses

DEN 784.00
DEN 1426.08
-45 %
Количина на стоки


Aelicy Топла Продажба Популарниот Моден Бренд Дизајн Женски Топ-се справи со Кеси СТП Кожа Мека Гроздобер Дами Жените Purses И Рачни Торби
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Количина : 1
Пол : Девојки
Стил : Дарежлив
Материјал : Кожа СТП
Одлична craftmanship,чиста крои и висок квалитет на метални додатоци
Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училиште, кампување
Ова е едноставна голем капацитет кеси
Големина : 32cm(L)*25(H)*11cm(W)
Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување
Пакет Содржина : 1 PC Торба
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат
заврши во рок од 3 дена.
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. Сите слики се прикажани се само за референца.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за
брза испорака.

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Бренд Име:
Aelicy
Стил:
Гроздобер
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
Модата жените Кожа Рамо Кеси
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
боја:
Сива/Розова
Објектот Type1:
Модата жените Кожа Рамо Кеси
Објектот Type2:
Мека
Објектот Type3:
Hasp
Објектот type4:
Гроздобер
Објектот Type5:
2017 нов дизајн
Објектот Type6:
Ден Канџите
Објектот type7:
Рамо Кеси
Објектот type8:
СТП Кожа
Објектот type9:
Повик Tote
R

Тие исто така купуваат со овој производ