.

.

Goplus Ноќната Модерен Плоштад Крајот Табела Кабинет Ноќни Мебел Дома Фиока Отворена Полица за Складирање Страна Кафе на Маса HW56199

Goplus Ноќната Модерен Плоштад Крајот Табела Кабинет Ноќни Мебел Дома Фиока Отворена Полица за Складирање Страна Кафе на Маса

DEN 2064.00
DEN 3174.72
-35 %
Количина на стоки


Главната :
Тоа е нашиот Кревет Кабинетот, која има убав изглед и практична употреба. Со комбинација од бела и розова, ова крајот табелата изгледа уредно и природно, така што тоа може да одговара на било какви décor на вашата соба. Бидејќи на своите лесни, тоа е лесно за вас да се движи до било кое место ви се допаѓа. Иако имаат компактен габарит, фиока и на дното полица ви обезбеди доволно простор за складирање и класификација. Со исклучителна процесија, има мазна површина која е лесно да се задржи чиста и уредна. Тоа ќе биде достоен за вашиот избор!
Функција :
Висок-Квалитет и Сосема Нов!
Постабилна и издржливи табела рамка го прави овој кревет кабинетот служи за подолго време.
Табела врвот, фиока и на дното полица нудат доволно простор да се соберат и да се организираат работи.
Мазна и висок квалитет на маса површина не се лупам надвор и секогаш чува станот.
Модерна и Физички Дизајн
Лесно е да се Чува Чист и Уреден
Лесно Плови Фиока
Отворете дното полица обезбедува дополнителен простор за складирање.
Собранието Потребни
Спецификации :
Материјал : МДФ
Боја : Бела и Розова
Вкупната Големина : 19.7" (L) ×13.8" (W) ×19.7" (H)
Фиока Големина : 18.2" (L) ×11.8" (W) ×4.7" (H)
Долната Полица Големина : 18.2" (L) ×13.8" (W)
Тежина Капацитет : 25lbs
Табела Врвот : 12lbs Фиока : 3 кг Отворена Полица : 10 кг
Пакетот Вклучува
1× Крајот Табела

Тип:
Спалната Соба Мебел
Специфични Употреба:
Ноќната
Општа Употреба:
Дома Мебел
Висина:
19.7
Дрво Стил:
панел
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Модерен Минималистички
Панел Тип:
МДФ
Фиока Број:
2
Е Прилагодена:
Yes
Бренд Име:
Giantex
Шема:
розова и бела
Материјал:
Дрвени
Инсталација Метод:
собранието
Со Ролки:
No
Број На Модел На:
HW56199
Големина:
19.7 (L) x13.8 (W) x19.7(H)
R

Тие исто така купуваат со овој производ