.

.

X20DO4529 X20 DO 4529 нови и оригинални

X20DO4529 X20 DO 4529 нови и оригинални

DEN 8976.00
Количина на стоки


Т Електрони Technology Co.,LTD. е многу професионални екран на допир панел компанија. Имаме Capacitor и отпор допир стакло фабрика може да се прифати ОЕМ .Особено во Автоматизација на индустриски уред. Ние може да се направи на сите видови на големината која треба точно.
Ние може да се отвори модул во мали количини и за брзо delievery време и многу прифатлива цена, кога не можете да најдете секаков вид на допир стакло.
Ние извоз на многу земји. речиси доби 100% добро повратните информации, Бидејќи ние имаме супер добар тим за контрола на нашите производи квалитет на многу строги. Исто така, ние имаме професионална услуга тим да услуга по распродадени производи.
Само нас контакт :
Skype : chasesweet2
We Chat : chasesweet
Мобилен :

Бренд Име:
ENEELC
Број На Модел На:
X20DO4529
Тип На Мотор:
САЛАДИН
R

Тие исто така купуваат со овој производ