.

.

Сребрена Боја Кристал Геометриски Ткаенината Хривнија 2017 Мода Персоналните Едноставна ОЛ Партија Хривнија Додатоци за Жени

Сребрена Боја Кристал Геометриски Ткаенината Хривнија 2017 Мода Персоналните Едноставна ОЛ Партија Хривнија Додатоци за Жени

DEN 160.00
DEN 200.16
-20 %
Количина на стоки


Сребрена Боја Кристал Геометриски Ткаенината Хривнија 2017 Мода Персоналните Едноставна ОЛ Партија Хривнија Додатоци за Жените е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит да се биде autiful жените.
Тема : ( Сребрена Боја Кристал Геометриски Ткаенината Хривнија 2017 Мода Персоналните Едноставна ОЛ Партија Хривнија Додатоци за Жени )
* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Носете го со себе за подарок
Детали Фотографии :
Стр roduct Име :
Сребрена Боја Кристал Геометриски Ткаенината Хривнија 2017 Мода Персоналните Едноставна ОЛ Партија Хривнија Додатоци за Жени
Главен Материјал :
Зависи од дизајни,
челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.
И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,
природата камен и така натаму. Накит Стил :
Манжетната Хривнија Хривнија Карактеристики. :
Партија Хривнија Потекло Место Qingdao КИНА Време на Испорака :
Во 10 дена за мали цел која ја имаме на залиха
за 30days. за ОЕМ Волумен цел

Должина:
19cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
sl00483b
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Канал поставување
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
uer
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Име на производ:
Сребрена Боја Кристал Геометриски Ткаенината Хривнија 2017 Мода
Производство & Снабдувач:
Qingdao Shijie Модни Додатоци
Животна средина:
Олово, Nickle и Кадмиум Слободни
боја:
како Слика
Должина:
19CM
накит:
манжетната хривнија
wight:
17g
шарм големина:
3.5 см
Клучни зборови:
Партија Хривнија
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ