.

.

5ML 30pcs/многу Топла Продажба Мали Преносни За Патување Алуминиум Refillable Шише Парфем, Празни Спреј Козметички Течни Контејнери

5ML 30pcs/многу Топла Продажба Мали Преносни За Патување Алуминиум Refillable Шише Парфем, Празни Спреј Козметички Течни Контејнери

DEN 2737.00
DEN 3075.36
-11 %
Количина на стоки


5 ML 30pcs/многу Топла Продажба Мали Преносни За Патување Алуминиум Refillable Шише Парфем, Празни Спреј Козметички Течни Контејнери Atomizer
Бесплатен Превозот -30pcs/многу-
Точка Име : Алуминиумско Шише Парфем
Капацитет : 5ml
Големина : 15*104mm
Материјал : Алуминиумски + Стаклениот
Количина : 30pcs

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
Мирис Шише
R

Тие исто така купуваат со овој производ