.

.

Модерната светилки pendant светла Дрво и алуминиум светилка со дијаметар од 30/35cm ресторан, кафе бар трпезарија LED виси светлина тела

Модерната светилки pendant светла Дрво и алуминиум светилка со дијаметар од 30/35cm ресторан, кафе бар трпезарија LED виси светлина

DEN 3981.60
Количина на стоки


Модерната светилки pendant светла Дрво и алуминиум светилка со дијаметар од 30/35cm ресторан, кафе бар трпезарија LED виси светлина тела
Технички Детали
Објектот Тежина 2.2 KG
Производ Димензии КАКО СЛИКА
Телото Боја црна/бела
Абажур Боја
Модерниот Стил
Заврши црна/бела
Материјал алуминиум
Шема
Обликот
Извор на светлина тип E27
Напон 110 V/220 V/90-260 V
Pls забелешка : LED сијалицата или Lumiled сијалица (не се вклучени)
Достапен простор : Дневна соба и трпезарија, Кујна проучување Спални бања Друг / други Стил : Нордиските

Боја На Каросеријата:
кол 300мм црна, кол 300мм Бела, кол 350mm црна, кол 350mm Бела
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Гаранција:
1 години
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
PD-17120801
Абажур Боја:
Бела,Црна
Место:
Салон,други спални соби,Студија,Хотел, Сала,Господар Спална соба,Hotel Соба
Примена:
Foyer
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Други
Тип На Прекинувач:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ