.

.

Модерната Led Ѕид Светилка Дневна Соба И Спалната Соба Lamparas Де Techo Споредено Applique Murale Дома Деко Sconce Бела Црна Ѕид Светла

Модерната Led Ѕид Светилка Дневна Соба И Спалната Соба Lamparas Де Techo Споредено Applique Murale Дома Деко Sconce Бела Црна

DEN 2664.00
DEN 3600.00
-26 %
Количина на стоки

Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Големина на :
Главните Материјали : Хардвер+Акрил+Алуминиумски
Напон : 90-260 V
Извор на светлина : LED
Боја : Бела и Црна(како фото)
Крај : насликани
Извор на светлина Вклучени или Не : Да

Температура На Боја:
Топло Бела, Кул Бело
Бренд Име:
VeiHao
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
Тело Материјал:
ABS
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Боја На Каросеријата:
Црна,Бела
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
До & Долу
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
2 години
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
2
Техника:
Насликани
Примена:
Бања
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
0101
Карактеристики:
Модерната LED ѕид светлина
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Употреба:
празник
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
R

Тие исто така купуваат со овој производ