.

.

ТОПЛА ПРОДАЖБА 1/12 Јадење Ware Кина Керамички Сет Чај Кукли Куќа Минијатури Сина Цвет

ТОПЛА ПРОДАЖБА 1/12 Јадење Ware Кина Керамички Сет Чај Кукли Куќа Минијатури Сина Цвет

DEN 179.04
Количина на стоки


Убаво флорални дизајн и одлично изработка
Исклучителна колекција за кукли куќа декорација
Скала : 1/12 Куклена Куќа Минијатурни
Материјал : Порцелански
За нега на Настава : Чувајте го на суво и ладно, да се избегне sunning
Порцелански сет чај е нов тип на минијатурни чај tools.
Неговиот дизајн е во согласност со трендот на реалноста керамички сет чај.
Исклучителна изработка и точни боја регистрирајте се достојни за препорачува.
Тоа е најдобар избор за декорација на куклена куќа.
Големина На Табелата :
Чај Тенџере Висина : Околу. 3.4 cm / 1.33 инчи (вклучувајќи ги покрие)
Чај Тенџере Дијаметар : Прибл. 2.6 cm / 1.02 инчи (вклучувајќи и справи и устата)
Чај Чаши Висина : Околу. 0.8 cm / 0.31 инчен
Чај Чаши Дијаметар : Прибл. 1.5 cm / 0.59 инчи (вклучувајќи и справи)
Млеко Сад Висина : Околу. 1.3 см / 0.51 инчен
Млеко Садот Со Дијаметар : Прибл. 1.6 см / 0.62 инчи (вклучувајќи и справи)
Мали Чинии Дијаметар : Прибл. 1.5 cm / 0.59 инчен
Круг Јадења Дијаметар : Прибл. 2.3 см / 0.90 инчен
Шеќер Сад со Капак Висина : Околу. 2cm / 0.78 инчен
Шеќер Сад со Капак Дијаметар : Прибл. 2cm / 0.78 инчи (вклучувајќи рачки)
Боја : Сина
Забелешка : За декоративни употреба само, не е играчка! Chocking Хазард
Мали Делови! Не е за деца под 3 години!
Ве молиме, чувајте ги подалеку од малите деца.
Пакетот Вклучува : 1 x Чај Тенџере
4 x Чаши Чај
4 x Мали Чинии
1 x Шеќер Сад
1 x Млеко Сад
4 x Круг Јадења
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
За Превозот
Ние брод предмети од Кина Пост Воздухопловната на светот со следење на број .обично може да се постигне повеќето земји во 39-60 работни дена. Но, времето за испорака зависи од дестинацијата и други фабрики., тоа може да го одложи до 60 дена . поради лоцира царинската блок или од други причини. Ве молиме да се разбере ситуацијата во вашата земја не можеме да се контролира .секако ќе се потрудиме да ги забрза работите во наша страна. Ако било следење на информации од сликата на вашиот пакет е потребно само нас контакт.
Плаќање
ЕМС.DHL, Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail и така натаму е на располагање за вас.
И ве молиме бидете сигурни дека сите детални информации за вас(име и презиме, адреса или код ) е точна.
Боја на несовпаѓање
Ве молам, разберете дека бојата неусогласеност не може да се избегне помеѓу сликата и вистински производ поради многу причини како светлина за време на фотографија, различни екрани и др. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас премногу која е исто важно за вас. Вашата сметка одделение ќе пораснат, како и тогаш ќе може да добие повеќе попуст за идните купување на овој сајт. Ние секогаш сме тука за вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашиот разбере.

Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Керамички
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Димензии:
како descirption
Број На Модел На:
I135396
боја:
Сина
Предупредување:
не е за деца
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Dollhouses
R

Тие исто така купуваат со овој производ