.

.

Mamojko Мода Нови Печатење Grosgrain Лак Вратоврска Брошеви За Жените Шарм Одговараат јакна Клипот До Corsage Украс Женски Накит

Mamojko Мода Нови Печатење Grosgrain Лак Вратоврска Брошеви За Жените Шарм Одговараат јакна Клипот До Corsage Украс Женски Накит

DEN 325.92
Количина на стоки


Бренд Име:
Mamojko
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
bowknot
Брошеви Тип:
Иглички
Број На Модел На:
ОМБ-06
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пакет:
Opp Кеси
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Дневна
Нови:
100% сосема нов и висок квалитет
фабрика:
Yes
Пад на превозот:
Yes
Функција:
тиара за невестата
R

Тие исто така купуваат со овој производ