.

.

Нов стил Професионално Патување со можност да биде продолжен Телескопски Лесни Преносни Рачен Monopod за Дигитална камера

Нов стил Професионално Патување со можност да биде продолжен Телескопски Лесни Преносни Рачен Monopod за Дигитална камера

DEN 859.00
DEN 859.20
-0 %
Количина на стоки

Ние прифаќаме трговија на големо наредби. Ве молиме контактирајте не за понуда, доколку сте купување на повеќе предмети или имате било qeustions за prodcuts. Нов стил Професионално Патување со можност да биде продолжен Телескопски Лесни Преносни Рачен Monopod за Дигитална камера Спецификација Точка Бр. P308 B Нето Тежина 0.42 kg Материјал Алуминиум легура капацитет 5kg Дел 8 Боја црна Max.30мм цевка Нога тип Телескопски тип Затворени висина 290mm Пакет Картонска кутија Max.висина 1580mm
Фотографии од Новиот стил Професионално Патување со можност да биде продолжен Телескопски Лесни Преносни Рачен Monopod за Дигитална камера :
P308 B Тип
P308 A Тип P308 Тип
Нашите Услуги Примерок услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации OEM услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации По продажбата на услугата , ве молиме да побарате повеќе информации За НАС 1) Alibaba потврдена злато снабдувач. 2) Кина врвот бренд на фотографија опрема снабдувач. 3) 5-годишно искуство во фотографски индустрија од 2011. 4) Сопствени калапи инструментално и само-иновативен дизајн. 5) Силни R&D тим. 6) Сопствени брендови TOTUI, BEXIN, PROCOLOR. 7) Сите производи што се Ro Hs& CE согласност. 8) Извоз во Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Австралија, Азија, Средниот исток, итн. 9) ODM&OEM услуги. 10) Добар по продажба на услуги обезбедени од плаќање Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. гаранција Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците. повратна информација Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ве молиме вид додадете нашата продавница за вашата Продавница листа. Ние сме искрено очекувам да вашата следна наредба. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме љубезно НЕ остави негативни повратни информации Пред да бара помош.Ви благодарам многу!

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
P308B
Бренд Име:
BEXIN
Материјал:
Алуминиум
Укината Должина (mm):
290
Употреба:
Дигитална Камера
Тежина (g):
420
Макс Extened Должина (mm):
1570
Тип:
Monopod
боја:
Црна
Материјал:
Алуминиум легура
Тип:
преносни monopod
Макс цевка(mm):
30
Мин цевка(mm):
10
Макс оптоварување(KG):
5
Дел:
8
Продолжен Должина (mm):
1580
Укината Должина(mm):
290
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ