.

.

Myslc Печатени Покритие за Irbis TX58 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

Myslc Печатени Покритие за Irbis TX58 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

DEN 431.52
Количина на стоки


Пакетот вклучува : 1 buc кожа случај
Пријателски потсетник
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел

Модел Компатибилност:
За Irbis TX58
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Ширина:
19.4cm
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
Универзална
Должина:
26.2cm
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
KXW03160092PCLC
R

Тие исто така купуваат со овој производ