.

.

GUB Целосна Прст Велосипедизам Ракавици Екран на Допир Дише Унисекс Отворено Спортски Возење Велосипед Велосипед Ракавици Зима Топли Ракавици

GUB Целосна Прст Велосипедизам Ракавици Екран на Допир Дише Унисекс Отворено Спортски Возење Велосипед Велосипед Ракавици Зима

DEN 929.76
Количина на стоки


Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Тип:
Целосна Прст
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
GUB Целосна прст ракавици
Бренд Име:
GUB
Функција:
Водоотпорен
боја:
црна/црвена/сино
Големина:
S/M/L/XL
ОДГОВАРА ЗА:
жени/мажи
Функција:
Екран на допир/ Дише/Shockproof Велосипедизам Отворено Ракавици
usuage:
Велосипедот/велосипеди/велосипедизам/motocycle целосна прст ракавици
R

Тие исто така купуваат со овој производ