.

.

Colomac 3d гроздобер шема ѕид вратата налепници самолепливи постер реновирање дневна соба и спалната соба дома декорација додатоци

Colomac 3d гроздобер шема ѕид вратата налепници самолепливи постер реновирање дневна соба и спалната соба дома декорација додатоци

DEN 868.00
DEN 1206.24
-28 %
Количина на стоки


Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Бренд Име:
colomac
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Тип:
Винил Позадини
Шема:
Шарени
R

Тие исто така купуваат со овој производ