.

.

Smart 4Pcs 10cm 13g Риболов Намамат Мека Мамки Т Опашка Swimbait Силикони Мамка Isca Вештачки Leurre Souple Shad Крап Риболов Справи

Smart 4Pcs 10cm 13g Риболов Намамат Мека Мамки Т Опашка Swimbait Силикони Мамка Isca Вештачки Leurre Souple Shad Крап Риболов

DEN 176.00
DEN 251.52
-30 %
Количина на стоки


Smart 4 Pcs 10cm 13g Риболов Намамат Мека Мамки Т Опашка Swimbait Силикони Мамка Isca Вештачки Leurre Souple Shad Крап Риболов Справи
Спецификација :
Бренд : smart
Тип : Силикони Мамка
Категорија : Мека Риболов Намамат
Во боја : 2 Бои како сликата да се покаже
Должина : 100 m
Тежина : 13g
Се користи за : Saltwater / Слатководни Риболовни
Материјал : Силикон
Пакет :
4 Pcs Мека Мамка Наредби обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди. Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!! Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
SMART
Број На Модел На:
SL262
Должина:
100mm
Тежина:
13g
Материјал:
Силикони
Е Прилагодена:
Yes
Пакет:
4pcs/Пакет
боја:
2 Бои како сликата шоу
опашка:
Т Опашка
категорија:
риболов намамат
Тип:
мека мамки
R

Тие исто така купуваат со овој производ