.

.

Моден круг pendant ѓердани Голем круг и мал круг мешана боја комбинација pendant ѓердани за жени

Моден круг pendant ѓердани Голем круг и мал круг мешана боја комбинација pendant ѓердани за жени

DEN 443.00
DEN 623.52
-29 %
Количина на стоки


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>20
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>25
5,Канада, Користете Epacket>25 1. Материјал : Цинк легура На синџир материјал : бакар 2.Големина : 0.6-0.8 cm 3.Боја : 18 K Златна боја / сребрена боја / розово злато боја 4. Пакување : 1 buc во polybag , 10 компјутери во голема торба. 5.Пол : жените 6.Повод : Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LX17120502
Бренд Име:
wjzb
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Функција:
Будилникот
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Функција:
Декорација
Тип На Објект:
метал ѓердан
Материјал:
Цинк Легура
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Пол:
Унисекс жени
Метална боја:
18K Златна боја / сребрена боја / розово злато боја
Должина:
46
R

Тие исто така купуваат со овој производ