.

.

2017 Момчиња Бела Нинџа Дете Костими Страшно Хорор Крвави Ноќта На Вештерките Носии Фенси Облека Cosplay Костими За Деца

2017 Момчиња Бела Нинџа Дете Костими Страшно Хорор Крвави Ноќта На Вештерките Носии Фенси Облека Cosplay Костими За Деца

DEN 1011.00
DEN 1123.20
-10 %
Количина на стоки

Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад и да ги споделите со нас на следење на број. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот со информации за Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Ве молиме да се разбере!!! Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете информации да ни кажете, ние ќе во најкус можен рок да ви одговори! Големина Референца : Топло совети : големината е дозволено 1-3cm грешки
Поради различни светлосни ефекти, слики може да биде малку надвор боја. 2) Исклучителен квалитет! Фабрика Цена! 3) Добредојдовте големо, дистрибутери, препродавачи и агент барање!!! 4) Сите производи се произведени директно од нашата фабрика и 100% слики се реални мерки. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 15-25 работни дена. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.Welc ome На Нашата Продавница
Зошто Да Го Одберете Нашата Продавница? 1) Алис Костими Продавница е aliexpress онлајн продавница која обезбедува најдобри производи и услуги на сите клиенти. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме.Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Уживајте Во Купување На Стоки Од Мојата Продавница!
. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.

Големина:
S, M, L
Извор:
Бела Нинџа
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
EE095
Пол:
Момчиња
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Бренд Име:
QLQ
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Бела маскирани кошула, Панталони, Лицето маска, Рака&нога бендови, Појас
Знаци:
Бела Нинџа
Тема:
Бела Нинџа
Пол:
деца
Големина:
S,M,L
Вклучуваат:
Бела маскирани кошула, Панталони, Лицето маска, Рака&нога бендови, Појас
Материјал:
100% Полиестер
боја:
како на слика покажува
испорака:
3 дена
Предност:
фабриката директно
Направи кориснички :
MOQ е 200 комплети
Регионот на Производство:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ