.

.

ABWE Најдобри Продажба 15 Парчиња 1/12 куклена куќа Минијатурни Peony Јадење Ware Порцелански Чај Првенство Сет

ABWE Најдобри Продажба 15 Парчиња 1/12 куклена куќа Минијатурни Peony Јадење Ware Порцелански Чај Првенство Сет

DEN 180.00
DEN 194.88
-8 %
Количина на стоки

Убава дизајн и одлична изработка.
Исклучителна колекција на кукли
Тие може да се стави во кујната, трпезаријата или во спалната соба за декоративни додатоци не се играчки
Одговараат за 1/12 Минијатурни куклена куќа
Материјал : Порцелански
Боја : Бела&Розова (peony цвет шема)
Димензии : Висина : 0.3-3cm/0.12-инчен 1.18
Ширина : 0.8 cm/0.31 инчен
Пакетот Вклучува :
1 x Чај Тенџере со Капак
4 x Чаши Чај
4 x Мали Чинии
1 x Шеќер Сад со Капак
1 x Млеко Сад
4 x Круг Јадења
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
За Превозот
Ние брод предмети од Кина Пост Воздухопловната на светот со следење на број .обично може да се постигне повеќето земји во 39-60 работни дена. Но, времето за испорака зависи од дестинацијата и други фабрики., тоа може да го одложи до 60 дена . поради лоцира царинската блок или од други причини. Ве молиме да се разбере ситуацијата во вашата земја не можеме да се контролира .секако ќе се потрудиме да ги забрза работите во наша страна. Ако било следење на информации од сликата на вашиот пакет е потребно само нас контакт.
Плаќање
ЕМС.DHL, Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail и така натаму е на располагање за вас.
И ве молиме бидете сигурни дека сите детални информации за вас(име и презиме, адреса или код ) е точна.
Боја на несовпаѓање
Ве молам, разберете дека бојата неусогласеност не може да се избегне помеѓу сликата и вистински производ поради многу причини како светлина за време на фотографија, различни екрани и др. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас премногу која е исто важно за вас. Вашата сметка одделение ќе пораснат, како и тогаш ќе може да добие повеќе попуст за идните купување на овој сајт. Ние секогаш сме тука за вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашиот разбере.

Тип На Објект:
Dollhouses
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Број На Модел На:
I135519
Предупредување:
не е за деца
Димензии:
како опис
боја:
розова,бела
Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Керамички
Големина:
Height
ширина :
0.8 cm/0.31 Инчен
одговараат за:
1/12 Минијатурни Куклена Куќа
R

Тие исто така купуваат со овој производ