.

.

булок врежан мажите чевли oxfords фустан чевли мажите формално свадба чевли zapatos hombre секојдневен sapato masculino chaussure homme

булок врежан мажите чевли oxfords фустан чевли мажите формално свадба чевли zapatos hombre секојдневен sapato masculino chaussure

DEN 1077.00
DEN 2111.04
-49 %
Количина на стоки


Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
t5
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Крава Велур
Пети Форма:
Посочи Пети
Бренд Име:
ВИКИЛИКС
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Brogue Чевли
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Времето на пазарот:
нови пристигнување
Производ Одделение:
Врвен квалитет на стоки
применливи објекти:
Младите (од 18 до 40 години)
Дали инвентар:
Yes
Функција:
brogues свадба чевли
Пол:
chaussure homme,адвокатско чевли,zapatos hombre
боја:
Сина, црна, камила, сива, кафеава
Функција:
Дише,Масажа
Популарната Елемент:
адвокатско облечи чевли
Продажба Точка:
Уникатен дизајн Outsole Не се лизга
R

Тие исто така купуваат со овој производ