.

.

Црна Deers Printied Drawstring Ранец Мода Полиестер Кеси За Парови Љубители Торбичка Ранци Со Две Двострано Печатење

Црна Deers Printied Drawstring Ранец Мода Полиестер Кеси За Парови Љубители Торбичка Ранци Со Две Двострано Печатење

DEN 484.00
DEN 672.00
-28 %
Количина на стоки

ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.
Добредојдовте на нашиот магазин:
>Ние сме професионални персоналните фабрика, најдобра цена,најдобар квалитет,
побрзо превозот. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.Овие промени се купувачот одговорност.
> Ние поддршка за промет на големо и пад на превозот,повеќе квантитет повеќе
поевтино,ако треба,pls контактирајте со нас. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти. ние сме професионален дизајнер на тимот измената на задоволително стил за вас,ние сме најмногу advaned продукции линија да им служи на вашиот обработка на побарувачката. 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ.Време на испорака : a. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Ве молиме овозможи 1 - 2 cm грешка поради прирачник за мерење. EMS Обично трае околу 10-15 работни дена.Црна Deers Printied Drawstring Ранец Мода Полиестер Кеси За Парови Љубители Торбичка Ранци Со Две Двострано Печатење
Ние сме печатење фабрика која maily произведува 3 D Дигитално печатење drawstring торба, pillowcase, перница маска, престилка, doormat и така натаму. Сите од нашите производи се 100% бренд и нови , високо квалитетни,водоотпорен.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Epacket Обично трае околу 15-20 работни дена.
Големина : 33 cm x 39 см 40 см x 45 cm Обичај други големина Материјал:Полиестер Печатење : Две страни(врати и пред се исти дизајн) Напомена : 1.
>Имаме многу производи како Pillowcase, Перница Маска, туш
завеси, патосници, вратата душеци, garedn знамиња, Чаши, Престилка ектс.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 25-60 работни дена.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.

Големина:
33 cm x 39 cm, 40 cm x 45 cm
Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Декорација:
Цвеќиња,Ниту Еден
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Затворање Тип:
string
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Се Справи Со/На Рака Тип:
Стигнале
Бренд Име:
ZAJALE
Број На Модел На:
SKD-QL-VD020
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Дожд Маска:
Yes
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Отворете Џеб
Техника:
Печатење
Шаблон Тип:
Црна Deers
погоден:
Двојки Љубовници
Производот:
Drawstring Торба
Ранци Тип:
Softback
Количина:
2 парчиња
кориснички:
ве молиме контактирајте со нас прв
Користење на:
Патување Училиште и Шопинг
Димензии:
33cm x39cm ; 40cm x 45cm
Материјал:
Полиестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ