.

.

Нерѓосувачки Челик Внатрешната Нишка Бојлер Елемент Додатоци 201/304 Нерѓосувачки Челик Тема DN20/DN25/DN32/DN40/DN50

Нерѓосувачки Челик Внатрешната Нишка Бојлер Елемент Додатоци 201/304 Нерѓосувачки Челик Тема DN20/DN25/DN32/DN40/DN50

DEN 177.00
DEN 205.92
-14 %
Количина на стоки


Нерѓосувачки Челик Внатрешната Нишка Бојлер Елемент Додатоци 201/304 Нерѓосувачки Челик Тема DN20/DN25/DN32/DN40/DN50 Име на Производот : не ' Рѓосувачки Челик Внатрешни Орев Материјал : 201/304 SS Модел : DN20/DN25/DN32/DN40/DN50 Висина : 28mm/33mm/38mm/40mm/43mm Пакет : 1 PC x Нерѓосувачки Челик Внатрешната Нишка

Напон:
201 SS, 304SS
Wattage:
DN20, DN25, DN32, DN40, DN50
Тип:
Електричен Бојлер Делови
Број На Модел На:
DN20/DN25/DN32/DN40/DN50
Бренд Име:
LJXH
Име на производ:
нерѓосувачки челик внатрешната нишка
Материјал:
201/304ss
функција 1:
додатоци за бојлер елемент
функцијата 2:
делови за соларни загревачи на вода резервоарот грејач
Големина:
3/4inch/1inch/1.2 инчен/1.5 инчен/2inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ