.

.

Смешни Куче Новата Маица Mens Долги ракави Плус Големина Camisetas Прилагодено Dabbing Beagle Куче Т Кошули

Смешни Куче Новата Маица Mens Долги ракави Плус Големина Camisetas Прилагодено Dabbing Beagle Куче Т Кошули

DEN 789.00
DEN 1488.00
-47 %
Количина на стоки


Сите наши слики може да се печати на мажи/жени, Долги/Кратки Ракави, ако имате
за било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил наскоро.
Детали За Производот :
1. Сите Tshirts се во Азија Големина Помала од НАС и Евро Големина, Pls Проверете ја големината пред да се купи.
2. Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
3. Сите наши производи се со висок квалитет направи,никогаш нема да згаснат. Ќе добиете она што го плаќаат.
Бренд :
Производот Се Прикаже :
Пратката Методи :
1). Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да
решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
2).Вашето задоволство е навистина важно за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, DHL, e Packet,Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :
· 1. Сите предмети во нашата продавница ќе бидат тестирани пред пакување.
· 2.Ако не сте задоволни со нашите производи ,тоа може да биде retumed во 7 дена откако ќе се регистрираа пакет
· 3.Ние ќе рефундирање на вашите нарачки веднаш штом ќе може да.
· 4.Ве молиме да се забележи дека returened точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање такси превозот.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HU&GH
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
13303400-UM
Материјал:
100% Памук
мажите големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
Должина На Ракав:
Долг Ракав
Шаблон Тип:
дигитален печатење
Јака:
О Деколте
боја:
Црна,Бела,Сива,Црвена,Морнарица
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Мажи
Сезоната:
Есен,Зима
R

Тие исто така купуваат со овој производ