.

.

1Pcs Нови 7 Чакра Пол Мажи Црна Лава Исцелување Рамнотежа Монистра Буда Молитва Природен Камен Јога Хривнија За Жени

1Pcs Нови 7 Чакра Пол Мажи Црна Лава Исцелување Рамнотежа Монистра Буда Молитва Природен Камен Јога Хривнија За Жени

DEN 74.00
DEN 120.00
-38 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
caxybb
Стил:
Чешка
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Број На Модел На:
Z-B011
Компатибилност:
no
Функција:
no
Метали Тип:
природен камен
R

Тие исто така купуваат со овој производ