.

.

12pcs/многу рачно изработени 3 Инчи Заврзана Сомот Коса Лакови Деца Коса Клипови Алигатор Коса Додатоци за Девојки Коса Костец

12pcs/многу рачно изработени 3 Инчи Заврзана Сомот Коса Лакови Деца Коса Клипови Алигатор Коса Додатоци за Девојки Коса Костец

DEN 566.00
DEN 622.08
-9 %
Количина на стоки


Рачно изработени Заврзана Сомот Коса Лакови Алигатор Клипови за девојки Бутик Коса Додатоци
Божиќ коса лакови,на Вљубените лакови за коса
Совршен за секој ден,proms,забави,гостувања,одмор и свадба
Брачен клуб за плетенки,бухти, нагоре или ниска коњчиња
Големина : лак за 3 инчи (7.5 cm) широк
алигатор клип 4.5 cm долги
Пакување : 12pcs по opp вреќа
*** Топла розова акции надвор.Ако ја изберете оваа боја,ќе брод други постоечките бои случајно.
Жал ми е за проблеми. Ќе ве советува еднаш ние се добие топла розова сомот лента.
1.Таму ќе биде малку се разликуваат во големина се должи на рачно изработени и упатство за мерење
2.Ќе има мало боја diviation поради различни светлина ефект,монитор резолуција и поставување на контрастот
3. Ние имаме повеќе од 15 години expierence во линија на косата додатоци
4. Приспособен и FOB испорака се достапни
1.Нашите цени не вклучуваат какви било даноци,ДДВ или други трошоци направени во клиенти земји
2.Плаќање треба да се finsihed во времето,или цел ќе бидат затворени од страна на системот
3.Пакетот е само превезува по исплата потврди
4.Бесплатен превозот во повеќето земји освен romote земји и региони.
Помалку од $100,испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
Повеќе од $150,испраќаат преку нашата ПОБРЗО ПРЕВОЗОТ МЕТОД
5. Подолу се Проценува Време на Испорака, ако за вашиот референца. Понекогаш,превозот времето е подолго
од стандардните поради строгите клиент инспекција и временските услови. Ве молиме да бидете трпеливи,ќе биде прифатена,

1.Ако предмети оштетени за време на транзит,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање пакет
Ние ќе го препрати или враќање на оштетени дел за вас
2.Било која причина не сте задоволни со стварта,да ја прифатиме враќа и exchanes во 7days откако ќе го примите пакетот.
И што треба да се плати за враќање и вториот превозот
3.За било какви прашања,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни денови и 36 часа за време на викендите

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
Ние ќе направиме се од најголема да ви помогне да sovel проблеми.
Ценети за вашата шопинг и љубезно им помогне.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Yibooer
Број На Модел На:
WCL7110611
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairgrips
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Материјал:
Метал
Стилови:
Божиќ лак, на Вљубените лакови за коса
Прилики:
Секојдневно,Свадба,Божиќ,На Вљубените,Фестивал,Одмор,Фотографии,Подароци
Сезони:
пролет,лето,есен,зима
испорака:
3 дена по плаќање
R

Тие исто така купуваат со овој производ