.

.

2x Кристал Кујната Кабинет Фиока Копчиња Накит Кутија Фиока Повлече Мебел Фиока се Справува со Гардероба Повлекува Шкафот Чевли Кутија Копчиња

2x Кристал Кујната Кабинет Фиока Копчиња Накит Кутија Фиока Повлече Мебел Фиока се Справува со Гардероба Повлекува Шкафот Чевли

DEN 479.52
Количина на стоки


Цената е за 2 парчиња .
Тип : Кристал Кабинет Копчиња
Материјал : Zince Легура & Кристално
Боја : Златна/Сребрена
Големина : L32*W31*H26mm
Дупка Проред : Единечен Дупка
Карактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки, Накит кутија фиока вади.

Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Руралните
Број На Модел На:
кристал knob
Материјал:
кристално стакло
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Haporigin
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Тип:
Кристал Кабинет Копчиња
Материјал:
Кристал & Цинк Легура
боја:
златниот/сребрена
Дупка проред:
Една Дупка
Големина:
L32*W31*H26mm
Кристал Кабинет Фиока Вади :
Yes
Мебел Кабинет Рачки:
Yes
Гардероба Вратата Повлекува:
Yes
Шкафот Кабинет Копчиња:
Yes
кујната кабинет копчиња:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ