.

.

Танчерка е Избор Црна Памук/Lycra Ракави Леотар Душо Мрежа Назад Девојки Балет Dancewear Жените Bodysuit

Танчерка е Избор Црна Памук/Lycra Ракави Леотар Душо Мрежа Назад Девојки Балет Dancewear Жените Bodysuit

DEN 720.00
Количина на стоки


Почитувани Клиенти, се Должи на компанијата релокација и претстојните Кинески новогодишните Празници, нашата продавница ќе бидат затворени од сега до 28 Февруари, 2018. За време на овој период, само во 8 предмети се наоѓа во САД може да се продаваат од акциите. Други предмети кои можат да се купат и се испраќаат по 28-ми Февруари,2018. Ви благодариме за вашата поддршка во изминатите 5 години и ние ќе работат понапорно за да се обезбеди дури и подобри производи и услуги во нашата нова фабрика. Чест ни е да уживајте во оваа нова патување со сите вас : ) Сакате вие и вашето семејство Среќна Нова Година! Со Почит, Танчерка е Изборот
Почитувани Француски Клиенти :
За вашето внимание, ќе мора да се испрати фактура на француски ц.и. ако изберете e-ЕМС како логистичка метод.
Нормално, ние ќе ве контактираме 7 дена подоцна, по стоката се превезува. До тогаш, ве молиме рака во фактурата документ за
Француски ц.и. ПОБРЗО . Инаку, стоката ќе биде вратена назад во Кина.
Во овој случај, ние се плашам дека тоа е тешко за нас да се преземат за враќање превозот цена.
Постои алтернативен метод за да се избегне оваа ситуација. Тоа е за да користите e-Пакет . Ние можеме да се подели поголеми пакети во помали пакети.
Балет Dancewear Памук/Lycra Мрежа Резервоарот Leotards Девојки Обука Bodysuit Жените Перформанси Костим
1, Големина На Табелата
Pleasse проверете ја големината на табелата внимателно :
2, Боја Шема
Црна. Ако би сакале да ја имаат бојата на Бели, Црвени и Повеќе Бои , ве Молиме .
3, Точка Детали :
1) Резервоарот Леотар, Мрежа од Напред и од Назад, Целосно Внатре Наредени (Внатре Поставата го прави удобен за носење и да го покрие вашата приватност);
2) Погодни за Балет Танц Пракса или оценување ;
3) Рака мие со ладна вода, не кајгана, висат сува.
4, Квалитетот Детали :

Големина:
CS, CI, CM, CL, AS, AM, AL, AXL, AXXL
Бренд Име:
Танчерка е Изборот
Број На Модел На:
512101
Пол:
Жените
Материјал:
Памук,Spandex
Танц Тип:
Балет
Танц Тип:
Балет, Џез
Место:
Салата
Пол:
Жените
is_customized:
yes
Број На Модел На:
Девојки балет dancewear
Функција:
се водат
Стил:
Bodysuit
боја:
Црна,бланко,виолетова,роуз
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
R

Тие исто така купуваат со овој производ