.

.

2017 африкански есен 2-парчиња одговараат за жените AFRIPRIDE кратко sleeve strapless врвот+широк нога целата должина панталони секојдневен одговараат A722658

2017 африкански есен 2-парчиња одговараат за жените AFRIPRIDE кратко sleeve strapless врвот+широк нога целата должина панталони

DEN 2477.76
Количина на стоки


Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Јака:
Strapless
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
AFRIPRIDE
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
A722658
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Приватна Сопствени:
Yes
Материјал:
100%памук
Ткаенини:
Восок,Batik
број:
534
Сезоната:
есен пролет
Поставата:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ