.

.

10 Сетови 4 Pin Автомобилската Жица Подигнат Конектор Со терминал DJ7044BY-2.2-11/21 Серпентина plug 4P

10 Сетови 4 Pin Автомобилската Жица Подигнат Конектор Со терминал DJ7044BY-2.2-11/21 Серпентина plug 4P

DEN 1358.40
Количина на стоки

Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми
•Поставува вклучуваат Женски приклучок и терминали
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.
Се Враќа&Гаранција
1.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Белешки
1.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.
Плаќање
1.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите.Ви благодариме!^_^.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.

Број На Модел На:
DJ7044BY-2.2-11/21
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
конектор
Пол:
Машки И Женски
R

Тие исто така купуваат со овој производ