.

.

Обичај Плоштадот Pillowcase Dulce Марија мека Перница Покрие Zippered &F големина 20X20cm,35X35cm(еден страни)

Обичај Плоштадот Pillowcase Dulce Марија мека Перница Покрие Zippered &F големина 20X20cm,35X35cm(еден страни)

DEN 171.00
DEN 210.72
-19 %
Количина на стоки

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

Големина:
20X20cm one sides, 35X35cm one sides
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
400TC
Шема:
Обична Обоена
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
fr-3
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Ткаенина Count:
60
R

Тие исто така купуваат со овој производ