.

.

5pieces 6mm мотор тело обтекател screwse За Aprilia DORSODURO 1200 2011 2012 2013 2014 2015 година ducati чудовиште 600

5pieces 6mm мотор тело обтекател screwse За Aprilia DORSODURO 1200 2011 2012 2013 2014 2015 година ducati чудовиште 600

DEN 180.96
Количина на стоки


Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Алуминиум
Завршна Површина : Рек Позлата
Боја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,Злато
Завртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.
Погодни За :
Универзална одговара за Сите мото велосипед
Пакетот вклучува :
5 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Тежина:
0.03kg
Специјални Функции:
Мотоцикл Монтажа Завртки
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LANQIAN
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
FB-002
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Должина:
2cm
Is_customized:
Yes
боја:
сино/црна/црвена/сребрена/gold/портокал/зелен
Функција:
мото додатоци обичај обтекател завртка болт
Fitment:
универзален мотор
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Големина:
20MM * M6
Количина:
5 парчиња
R

Тие исто така купуваат со овој производ